Nasz zespół

Marcin FLorek

Był zawodnikiem Kadry Olimpijskiej. Zdobył 14 złotych medali Mistrzostw Polski w Triathlonie w tym 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów. Ponadto zajął 12 miejsce w triathlonie na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Jest absolwentem gdańskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Trener triathlonu i pływania.

Filip Szołowski

Był reprezentantem Polski w Triathlonie. Zdobył 51 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego największe sukcesy to brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata i 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów w Triathlonie. Jest absolwentem warszawskiego AWF-u na kierunku Wychowania Fizycznego. Trener triathlonu, pływania, kolarstwa i lekkiej atletyki.

Piotr Grzegórzek

Był członkiem Kadry Narodowej w triathlonie. Zdobył 36 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie. Wielokrotnie stawał na podium Pucharu Polski, a jego największy sukces to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie. Jest absolwentem Szczecińskiego IKF.

Marcin Ławicki

Reprezentował Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy oraz na Pucharze Europy Seniorów w Triathlonie. Zdobył 5 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, a jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Pucharze Polski w Triathlonie. Dwukrotnie plasował się na drugim miejscu w popularnym triathlonie w Chicago w swojej kategorii wiekowej.

Krzysztof Augustyniak

Krzysztof Augustyniak jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie oraz crossduathlonie. Jego największy sukces to złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów na dystansie długim. Zwycięzca całego cyklu prestiżowej imprezy Garmin Iron Triathlon. Czołowy zawodnik w imprezach Salomon Nordic Sunday na nartach biegowych.

Piotr Stanik

Ekspert ds. dietetyki specjalizującym się w indywidualnym planowaniu żywienia. Przygotowanie do obecnej profesji rozpoczął ponad 10 lat temu jako triathlonista i duathlonista, który wywalczył 5 medali Mistrzostw Polski. Aktualnie prowadzi prace naukowe z zakresu zdrowego odżywiania, fizjologii wysiłku oraz pomiaru składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej. Ukończył studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku fizjoterapia, a także posiada uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej z zakresu dietetyki i odchudzania oraz dietetyki sportowej.

Andrzej Szołowski

Konsultant LABOSPORT Polska. Jest wychowawcą wielu reprezentantów Polski. Pod jego okiem zawodnicy TS AKWEDUKT Kielce zdobyli ponad 200 medali (!) w Mistrzostwach Polski w triathlonie, duathlonie i aquathlonie, a lekkoatleci wywalczyli ok. 30 medali – w tym medal Mistrzostw Europy Seniorek. Przez 5 lat odpowiadał za przygotowanie fizyczne ekstraklasowego zespołu piłki nożnej Korony Kielce. Obecnie jest trenerem przygotowania fizycznego piłkarzy Młodej Ekstraklasy w tym samym klubie. Andrzej Szołowski był trenerem Marka Kalwata, którego doprowadził do rezultatu 8h 51min 33 sek!!! To wynik jaki uzyskał Marek startując pierwszy raz w życiu w Ironmanie w Mistrzostwach Europy w Jume w 1995 roku.