Obozy sportowe

LABOSPORT Polska organizuje obozy sportowe od 2009 roku na terenie całego kraju jak i poza Polską m.in. w Hiszpanii i Słowacji. Nasz firma jako jedna z pierwszych zorganizowała otwarte obozy dla triathlonu amatorów. Ponadto organizujemy konsultacje i warsztaty, w których czynny udział biorą pływacy, kolarze, biegacze czy triathloniści.

Sylwestrowy obóz triathlonowy w Kątach Rybackich

Nasze zgrupowania mają charakter praktyczno-teoretyczny, a treningi dostosowywane są do poziomu wytrenowania zawodników. Kadrę obozów stanowią doświadczeni trenerze, miłośnicy sportu wytrzymałościowego, którzy na co dzień pracują z amatorami i zawodowcami.

Sylwestrowy obóz Triathlonowy 2009

Poza kompleksową organizacją obozów świadczymy również usługi dla innych organizatorów obozów oraz dla firm, które chcą mieć profesjonalną kadrę trenerską na najwyższym poziomie. Współpracujemy z firmami, klubami, jak również klientami indywidualnymi, którzy chcą aktywnie spędzić czas.

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę to zapraszamy do kontaktowania się mailowo na adres filip.szolowski (małpa) labosport.pl lub telefonicznie +48 666-300-200.