Sylwestrowy obóz triathlonowy w Kątach Rybackich 27.12.2014-02.01.2015

foto_sylwestrowy_oboz_triathlonowy

Okres świąteczno-sylwestrowy jest doskonałym momentem na znaczne zwiększenie objętości treningowych, dlatego Labosport Polska wspólnie z Akademią Triathlonu zaprasza na Sylwestrowy Obóz Triathlonowy w Kątach Rybackich. Podczas obozu skupimy się jak zawsze na wyeliminowaniu błędów pływackich, pokażemy różne warianty treningu siły kolarskiej oraz bezpieczne wykonywanie siły biegowej. W części teoretycznej przeprowadzimy wykłady m.in. „Trening kolarski z pomiarem mocy”. Zgrupowanie zostanie połączone z zabawą sylwestrową pod nazwą „Sylwester Flower Power w klimacie lat 60-70’tych”!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Szczegółową ofertę obozu można pobrać TUTAJ.
Formularz zgłoszeniowy na obóz dostępny jest TUTAJ.

Dla kogo przeznaczony jest obóz?
Obóz przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących podjąć wyzwanie jakim jest triathlon, jak i dla tych, którzy swój triathlonowy pierwszy raz mają już za sobą. Obciążenia treningowe będą dopasowane do poziomu zaawansowania zawodników. Podczas obozu trenerzy zademonstrują trening siłowy zarówno na pływaniu, rowerze jak i w biegu. Ponadto skupią się na technice pływackiej, która jest niezwykle istotna do zrobienia postępu w tej dyscyplinie. Zostaną również przedstawione ćwiczenia techniczne, jak i ogólnorozwojowe ćwiczenia wzmacniające całe ciało.

Gdzie i kiedy odbędzie się obóz?
Sylwestrowy Obóz Triathlonowy odbędzie się w Hotelu Tristan w Kątach Rybackich w dniach 27.12.2014-02.01.2015. Hotel Tristan to nowy obiekt na mapie polski, w którym znajdziesz również wiele atrakcji dla siebie, osób towarzyszących, jak również dla dzieci.

Kto poprowadzi obóz?
Kadrę obozu tworzą najlepsi specjaliści w tej dyscyplinie. Piotr Grzegórzek i Marcin Florek w przeszłości byli zawodnikami z licznymi medalami Mistrzostw Polski w kategorii PRO, a obecnie trenerzy zawodowców jak i zawodników amatorsko uprawiających sport.

Nie czekaj i zapisz się już dziś!!!
Liczba miejsc na obóz jest ograniczona. W obozie może wziąć udział maksymalnie 25 osób. Wszystkich chętnych do udziału w obozie prosimy o kontakt z Piotrem Grzegórzkiem pod numerem telefonu +48 793-794-338 lub mailowo na adres piotr.grzegorzek@labosport.pl .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA