Triathlonowa Majówka w Kozienicach 01-07.05.2017

Po raz kolejny Labosport Polska wspólnie z Akademią Triathlonu zaprasza wszystkich chętnych na obóz w Kozienicach. Spotkajmy się tuż przed sezonem startowym, by nie zmarnować tego co wypracowaliście przez zimę. Ostatni szlif formy jest decydujący. Czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym zawodnikiem, to nie ma to znaczenia. Ten obóz jest dla Ciebie! Obciążenia treningowe będą dopasowane do poziomu zaawansowania zawodników.

oboz_kozienice2017_startlist

Formularz zgłoszeniowy na obóz dostępny jest TUTAJ.

Gdzie i kiedy odbędzie się obóz?
Obóz odbędzie się w dniach 01-07.05.2017, a zawodnicy zostaną zakwaterowani w Pensjonacie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Kozienice oferują doskonałe warunki treningowe. W centrum Sportu i Rekreacji znajduje się basen oraz stadion lekkoatletyczny. Trasy kolarskie oddalone są od najbardziej ruchliwych dróg, co sprawia, że komfort treningu jest wysoki i może być przeprowadzony w spokoju. Ponadto w pobliżu ośrodka znajduje się Puszcza Kozienicka z wieloma ścieżkami do biegania. Kozienice położone są 85 km na południe od Warszawy, 35 km na wschód od Radomia i 95 km na zachód od Lublina.

Kto poprowadzi obóz?
Kadrę obozu tworzą najlepsi specjaliści w tej dyscyplinie. Piotr Grzegórzek i Filip Szołowski w przeszłości byli zawodnikami z licznymi medalami Mistrzostw Polski w kategorii PRO, a obecnie trenerzy zawodowców jak i zawodników amatorsko uprawiających sport.

Jaki jest plan obozu?
plan-obozu-w-kozienicach

Ile kosztuje obóz?
Koszt udziału w obozie to 1300 złotych od osoby trenującej w pokoju dwuosobowym. Cena obejmuje:
– 6 noclegów w Pensjonacie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych);
– 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja);
– dostęp do obiektów sportowych (pływalnia i stadion lekkoatletyczny);
– zabezpieczone miejsce do przechowywania rowerów;
– udział w treningach i seminariach wraz z trenerem;
– ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne usługi:
– pobyt osoby towarzyszącej (6 noclegów + 3 posiłki dziennie) – 800 zł;
– inne opłaty, takie jak basen, udział w zajęciach sportowych są dodatkowo płatny;
– dzieci do lat 3 pobyt bezpłatny;
– dopłata do pokoju jednoosobowego – 290 zł;

Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Liczba miejsc na obóz jest ograniczona! W obozie może wziąć udział maksymalnie 20 osób. Organizator ma prawo do odwołania obozu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób. Wszystkich chętnych do udziału w obozie prosimy o kontakt z Filipem Szołowskim pod numerem telefonu +48 666-300-200 lub mailowo na adres filip.szolowski@labosport.pl