Warsztaty pływacko-biegowe dla triathlonistów – Strawczyn k. Kielc 08-11.11.2019

Sezon triathlonowy 2019 dobiega końca, a w głowie pojawia się pytanie co dalej? Co będę robił w następnym 2020 roku? Jak się przygotowywać do kolejnego sezonu? Co i jak poprawiać, żeby na zawodach urwać kolejne minuty?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom powstała oferta warsztatów pływacko-biegowych, które odbędą się w listopadzie. Jest to okres, w którym wiele osób dopiero rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Tu warto skorzystać z mocnego kopa motywacyjnego jak i zaczerpnąć dużej dawki wiedzy na temat triathlonu. Warsztaty skierowane są do zawodników na każdym poziomie zaawansowania, a podczas warsztatów zawodnik zostanie objęty profesjonalną opieką trenerską, a ponadto będzie mógł skorzystać z indywidualnych porad, wykładów tematycznych czy przeanalizować swoją technikę pływacką i biegową. Zobacz szczegółową ofertę wraz z harmonogramem Warsztatów.

Lokalizacja i zakwaterowanie

Strawczyn, to mała miejscowość k. Kielc położona w zachodniej części Gór Świętokrzyskich. Atutem tej miejscowości jest bliskie położenie w stosunku do dużych miast. Zaledwie 2h drogi samochodem od Warszawy, Łodzi, Częstochowy, Katowic, Krakowa czy Lublina.

Zawodnicy będą zakwaterowani w Hotelu Szafranowy Dwór w pokojach dwuosobowych, które wyposażone są m.in. w TV, Wi-fi i suszarkę. Jest też możliwość skorzystania nieodpłatnie z sauny. Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Olimpic, a tu z kolei do dyspozycji zawodników będą obiekty takie jak 400 metrowy stadion lekkoatletyczny, a także 25 metrowy basen sportowy wraz ze strefą relaksu. Ponadto w odległości 100 metrów od Hotelu znajduje się zalew wraz ze ścieżkami biegowymi, jak również rozpoczynają się szlaki turystyczne wiodące przez Góry Świętokrzyskie. Bezpośrednia bliskość kompleksu sportowego sprawia, że zawodnicy mają zapewniony komfort treningu i wypoczynku tak jak nie jedna kadra narodowa.

Co otrzymuje zawodnik?

Każdy zawodnik Warsztatów otrzyma:
5 treningów pływackich
3 treningi biegowe
2 treningi siłowe
2 wykłady tematyczne
Video analizę techniki pływania
Video analizę techniki biegowej
Przykładowe ćwiczenia pływackie poprawiające technikę w formie fimu
Przykładowe ćwiczenia funkcjonalne i stabilizacyjne w formie filmu
Profesjonalną opiekę trenerską
Zakwaterowanie w hotelu Szafranowy Dwór
Pełne wyżywienie (3 posiłki)
Wejście na basen
Wejście na stadion lekkoatletyczny
Dużą dawkę merytorycznej wiedzy
Dobrą zabawę
Oficjalną koszulkę z warsztatów
Czepek Labosport Team
Bidon Labosport Team
Czapeczkę Labosport Team

Trenerzy

Trenerami na Warsztatach pływacko-biegowych będą Filip Szołowski i Piotr Grzegórzek – jedni z najlepszych specjalistów od triathlonu, multimedaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci kraju i trenerzy wielu utytułowanych triathlonistów. Ich podopieczni kwalifikowali się na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach oraz Ironman 70.3, a także stawali na podium w imprezach sygnowanych logo IM, jak również zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz wygrywali międzynarodowe zawody triathlonowe.

Ile kosztują Warsztaty?

Cena Warsztatów uzależniona jest od opcji jaką wybierze zawodnik:
Koszt warsztatów dla zawodnika w pokoju 2 osobowym999 PLN
Koszt warsztatów dla zawodnika w pokoju 2 osobowym z wykorzystaniem dla 1 osoby1209 PLN
Koszt warsztatów dla zawodnika bez noclegu i wyżywienia579 PLN
Koszt warsztatów dla osoby towarzyszącej (nietrenującej) w pokoju 2 osobowym499 PLN
Koszt warsztatów dla dziecka poniżej 3 roku życia w pokoju z dwiema osobami dorosłymi0 PLN

Zainteresowany? Zadzwoń na numer +48 575-525-002 lub napisz do nas przez formularz zgłoszeniowy:


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]