Nasze marki

Garmin Iron Triathlon

Garmin Iron Triathlon

Pierwsza edycja zawodów pod szyldem Garmin Iron Triathlon została rozegrana w 2012 roku w Malborku. Założeniem było zorganizowanie pierwszych w kraju zawodów na dystansie 1/4 Ironmana, które w kolejnych latach miały przekształcić się w cykl czterech imprez na tym właśnie dystansie tworzących pełnego Ironmana na raty. Tak też się stało i nieprzerwanie od 2013 roku cykl Garmin Iron Triathlon zdobywa coraz to nowe lokalizacje, będąc zarazem najstarszy cykl triathlonowy w Polsce. Poza nowymi miejscowościami, których jest aktualnie aż 7, rozwijamy również dystanse. W tym sezonie triathloniści zmierzą się z 1/8IM, 1/4IM i 1/2IM. Więcej na www.irontriathlon.pl.

Elemental Tri Series

Elemental Tri Series

Historia cyklu Elemental Tri Series sięga roku 2013, w którym to po raz pierwszy zorganizowaliśmy zawody triathlonowe w Olsztynie. Impreza ta nie bez powodu zyskała od razu rzeszę zwolenników, a na pierwszą edycję zaprosiliśmy rekordzista świata na dystansie Ironman – Andreas Raelert. Dwa lata po debiucie tych zawodów, poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy ogólnopolski cykl na dystansie sprinterskim i olimpijskim, który wchodził w skład Pucharu Polski w Triathlonie. Rok 2018 to kolejna ważna data dla imprez z tej serii. W Olsztynie poza standardową formułą zawodów po raz pierwszy odbędzie się Puchar Europy w Triathlonie. Więcej na www.triathlonseries.pl.

Garmin Triminator Radków

Garmin Triminator Radków

Ne byli byśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali potencjału i klimatu jaki dżemie w zakątkach Krainy Gór Stołowych. Tak właśnie nazywany jest Radków, który leży na pograniczu Polski i Czech w otulinie Narodowego Parku Krajobrazowego. Jak tylko zobaczyliśmy malowniczy zalew, szosę 100 zakrętów i przepiękne szlaki górskie, to nie mogło skończyć się to inaczej, jak stworzeniem triathlonu górskiego z prawdziwego zdarzenia! Triminator, bo tak nazywają się te zawody, rozgrywany jest na trzech dystansach: Dzień sądu (1/2IM), I’ll be back (1/4IM) i Terminacja (1/8IM). Każdy człowiek, który ukończy te zawody, otrzymuje miano TRIMINATORA! Więcej na www.triminator.pl.

Garmin Ultra Race

Garmin Ultra Race

Bieganie to przyjemność. Bieganie po górach to mega przyjemność. Bieganie po Górach Stołowych, to przyjemność nie do opisania! Dlatego, żeby poczuć klimat tych zawodów i charakter tras musisz tu wystartować! Do wyboru 9 km, 24 km, 53 km lub 80 km, także każdy znajdzie coś dla siebie. A gdyby było jeszcze za mało, to trzy najdłuższe dystanse (łącznie 157 km) możesz pokonać w formie wyścigu etapowego dzień po dniu. Takie rzeczy tylko w przepięknie położonym Radkowie. Start i meta Garmin Ultra Race znajduje się tuż nad zalewem, a szlaki jakimi poprowadzony jest wyścig i widoki, które spotkasz po drodze zapierają dech w piersiach. Więcej na www.ultrarace.pl.

Garmin SwimRun Series

Garmin SwimRun Series

Swimrun, to nic innego jak naprzemienne pływanie i bieganie, znów pływanie i bieganie i tak do minięcia linii mety. Dzikość natury, odkrywanie nieodkrytego, a także przygoda, która utkwi w pamięci na zawsze. Szczególnie w Stężycy podczas Garmin Swimrun Series, gdzie widoki rozpościerające się na całe Kaszuby zapierają dech w piersiach. Ta lokalizacja została przez nas wybrana nieprzypadkowo. Znamy ją doskonale z triathlonów i zawodów MTB jakie tu organizujemy. Do tego klimat w iście kaszubskim stylu m.in. koncerty lokalnych kapel na trasie, jadło kaszubskie, czy gwara jaką posługują się tubylcy. Więcej na  www.swimrunseries.pl.

Garmin MTB Series

Garmin MTB Series

„Minimum asfaltu, maksimum frajdy” to hasło, które towarzyszy nam od początku cyklu Garmin MTB Series nieprzerwanie od 2014 roku. Przez pierwsze 4 lata obecności na mapie polskiego MTB seria składała się z 3 etapów rozgrywanych na jesieni. Zawody odbywały się w unikatowej formule, gdzie kolarze tydzień po tygodniu ścigali się ze sobą, a zwyciężała osoba, która w najkrótszym czasie pokonała wszystkie 3 etapy. Od 2018 roku cykl przeszedł metamorfozę i ze zdwojoną siłą wdarł się w terminy wiosenne. Teraz to łącznie 6 imprez w roku z podziałem na mistrzostwa wiosny i mistrzostwa jesieni, czyli dwa razy więcej emocji, endorfin i satysfakcji. Szczegóły na www.mtbseries.pl.

Castle Triathlon Malbork

Castle Triathlon Malbork

Jedyne takie zawody w iście krzyżackim klimacie. Pasta Party na największej budowli z cegły na świecie, pływanie z widokiem na tą piękną twierdzę, rower na trasie płaskiej niczym miecz Ulricha von Jungingena, trasa biegowa poprowadzona przez fosę zamku, a to wszystko ku pamięci naszego kolegi-triathlonisty Bartosza Kubickiego. Narodziny triathlonu w Malborku sięgają początku XXI wieku, natomiast prawdziwy rozkwit tego wydarzenia nastąpił w roku 2012 po zmianie formuły triathlonowego turnieju. Od tamtej pory z roku na rok przybywa co raz więcej śmiałków do pokonania jednego z czterech dystansów: 1/8IM, 1/4IM, 1/2IM i pełnego dystansu IM. Więcej na www.castletriathlon.com.

AmberExpo Półmaraton Gdańsk

AmberExpo Półmaraton Gdańsk

„Morze biegaczy na ulicach Gdańska”, takimi słowami rozpoczynamy każdy AmberExpo Półmaraton Gdańsk oraz biegi towarzyszące. To impreza z serii MUST BE! Tysiące biegaczy i biegaczek nie tylko z pomorza, czy z innych zakątków naszego kraju, lecz również z zagranicy. Bieg na dystansie półmaratońskim, 10 km i 5 km w tym klasyfikacje „przebierańców”, „firmowej piątki”, czy „biegu z wózkiem dziecięcym” to tylko niektóre atrakcje tej imprezy. Start sprzed Energa Arena, meta w hali wystawienniczej AmberExpo nadaje temu wydarzeniu charakter. Do tego wielka strefa dla dzieci oraz bieg dedykowany dla najmłodszych. Więcej na www.polmaratongdansk.pl.

Startlist.pl

Startlist.pl

Od pierwszej zorganizowanej naszej imprezy w Malbroku w 2012 roku stale rozwijamy system rejestracji na zawody sportowe. To właśnie przez platformę Startlist.pl możesz dokonać zgłoszenia na wszystkie imprez, w których maczamy palce :) Od triathlonów, przez biegi uliczne i górskie, maratony MTB, swimruny, zawody wędkarskie, a nawet biegi narciarskie, które swego czasu organizowaliśmy. Dla zawodników to doskonałe miejsce, w którym znajdą posegregowane i przyporządkowane do jego profilu zdjęcia. To miejsce, w którym mogą przeanalizować statystyki swoje jak i swoich konkurentów na poszczególnych zawodach oraz pobrać certyfikaty ukończenia poszczególnej imprezy. Zapisz się na www.startlist.pl.