Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje

Elemental Triathlon Olsztyn 2013, to pierwsza impreza triathlonowa w Polsce, w której wystartowała gwiazda światowego formatu. Na zaproszenie organizatora w Olsztynie wystartował aktualny rekordzista świata na dystansie Ironman – Andreas Raelert. Impreza była połączona z konferencją prasową oraz otwartym treningiem pływackim, w którym wziął udział Raelert oraz triathloniści startujący w zawodach.
LABOSPORT Polska odpowiadała za kompleksową organizację tego wydarzenia w tym m.in. pozyskiwanie sponsorów i miasta partnerskiego, koncepcję i kosztorysowanie, planowanie i realizacja kampanii reklamowych, działania media relations, przygotowanie i prowadzenie strony oraz facebooka, relacja foto i video.

Garmin Iron Triathlon 2013 to największy w Europie środkowo-wschodniej cykl imprez triathlonowych. W sezonie 2013 do cyklu zgłosiło się ponad 1500 osób. Zawodnicy startowali na dystansie 1/4 Iromana, a czas końcowy był sumowany z pozostałymi trzema imprezami z cyklu. Suma czasów dała potencjalny wynik jaki osiągnęli by zawodnicy na pełnym dystansie Ironman. Po raz pierwszy w Polsce na imprezie triathlonowej można było wygrać samochód osobowy! LABOSPORT Polska odpowiadała za kompleksową organizację tego cyklu w tym m.in. pozyskiwanie sponsorów i miast partnerskich, koncepcję i kosztorysowanie, planowanie i realizacje kampanii reklamowej, działania media relations, przygotowanie i prowadzenie strony oraz facebooka, relacja foto i video.

Bieg Uliczny Piekarczyka, to zawody sportowe na 10km, które corocznie rozgrywają się w Elblągu. Do naszych działań należała m.in. kompleksowa obsługa techniczna, atestacja trasy, stworzenie i prowadzenie strony internetowej oraz facebooka, prowadzenie zapisów, serwis foto, działania marketingowe i media relations, dzięki którym frekwencja w stosunku do roku poprzedniego wzrosła o ponad 100%.

Imprezy sportowe | LaboSPORT

Bieg przez Kampus to event promujący otwarcie nowego budynku Centrum Języków Obcych na Kampusie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Do naszych zadań należała m.in. organizacja eventu biegowego wraz z oprawą dla pracowników i żaków UJK mającego też na celu integrację środowisko nauczycieli akademickich ze studentami. W krótkim czasie udało nam się stworzyć największy bieg w województwie świętokrzyskim w 2013 roku.

Eventy firmowe | LaboSPORT