Obozy sportowe

Obozy sportowe

Warsztaty kolarsko-openwater’owe dla triathlonistów – Strawczyn k. Kielc, 30.04-03.05.2020
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom powstała oferta warsztatów kolarsko-openwater’owych, które odbędą się w maju. Jest to okres, w którym większość z Was obiera już kurs na starty w zawodach triathlonowych, ale jest jeszcze kilka tygodni, na to, aby zrobić to szybciej, lepiej, skuteczniej i przede wszystkim z głową. Wiedza i doświadczenie jakie zostanie przekazane podczas warsztatów z pewnością ułatwi wybór odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodniczego. Warsztaty skierowane są do zawodników na każdym poziomie zaawansowania, a podczas warsztatów zawodnik zostanie objęty profesjonalną opieką trenerską, a ponadto będzie mógł skorzystać z indywidualnych porad czy wykładów tematycznych. SPRAWDŹ OFERTĘ!

Obóz klimatyczny dla triathlonistów – Calpe (Hiszpania), 14-24.03.2020
Kiedy w Polsce panują minusowe temperatury, a śnieg zalegający na drogach uniemożliwia treningi kolarskie, czy jakościowe treningi biegowe, wtedy w Calpe temperatury sięgają 20-25 stopni C. Ponadto doskonała infrastruktura składająca się z Apartamentów i Hoteli nad samym morzem, 25 metrowej pływali, różnorodnych tras kolarskich i biegowych ułatwiają wybór destynacji na aktywne spędzenie drugiej połowy marca. W tym okresie główny ciężar naszych treningów postawimy na kolarstwo, jednak jak przystało na triathlonistów nie zapomnimy o solidnym przygotowaniu biegowym i pływackim, które doskonale wypełni cały harmonogram dnia. SPRAWDŹ OFERTĘ!

Warsztaty pływacko-biegowe dla triathlonistów – Strawczyn k. Kielc, 08-11.11.2019
Listopad to miesiąc, w którym wiele osób dopiero rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu triathlonowego. Głównym celem treningowym w tym okresie powinno być położenie nacisku na pływanie i zbudowanie fundamentu biegowego, który zaprocentuje w sezonie startowym. Jednak na początku tej triathlonowej drogi warto skorzystać z mocnego kopa motywacyjnego, jak również zaczerpnąć dużej dawki wiedzy na temat triathlonowego know-how. Warsztaty pływacko-biegowe w Strawczynie skierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. W trakcie trzydniowej konsultacji zawodnicy zostaną objęci profesjonalną opieką trenerską, jak również będą mogli skorzystać z indywidualnych porad, wykładów tematycznych, czy przeanalizować swoją technikę pływacką i biegową. SPRAWDŹ OFERTĘ!