Opinie zawodników

Opinie zawodników

Łukasz Grass

Cieszę się, że mogę być podopiecznym Filipa Szołowskiego z LABOSPORT! Jego ogromne zawodnicze doświadczenie, wiele tytułów Mistrza Polski i międzynarodowych startów daje ogromny komfort i poczucie, że jest się w rękach faceta, który zna się na rzeczy. Cenię sobie indywidualne podejście jakie prezentuje w prowadzeniu zawodnika, nie ma prostych rozwiązań i szablonów, a treningi zawsze dostosowuje do aktualnego samopoczucia, wytrenowania i celu jaki razem wyznaczamy. Jest nie tylko doskonałym trenerem, ale też, co najważniejsze w tej pracy, wychowawcą, który wymaga od siebie i swojego zawodnika. Mogę na nim zawsze polegać! Cieszę się, że doprowadził mnie do życiówki w Ironman 70.3 (4h 30 minut), awansu na Mistrzostwa Świata w Las Vegas, a mam nadzieję, że w przyszłości pochwalimy się kwalifikacją na MŚ w Ironman Hawaii.

Łukasz Grass | LaboSPORT

Iwona Guzowska

Współpracę z LABOSPORT rozpoczęłam pod koniec kwietnia 2012 roku i nic lepszego nie mogło się przytrafić emerytowanej sportsmence (śmiech). Od samego początku prowadzi mnie Marcin Florek i jest to profesjonalizm na każdym poziomie. Indywidualnie przygotowane plany treningowe pod konkretne założenia i starty, skrojone na aktualne możliwości trenującego to jeden z elementów sukcesu. To co jest niezwykle ważne dla mnie, to elastyczne podejście trenera do różnych, niespodziewanych zmian wynikających z mojego trybu pracy. Szybka analiza sytuacji i za chwilę mam korektę planu treningowego. Rewelacja! Bardzo dobry kontakt z trenerem, który każdego ze swoich podopiecznych traktuje z takim samym zaangażowaniem to wartość nie do przecenienia. Mogłabym tak wymieniać długo, ale najważniejsze w tym wszystkim są wyniki sportowe, które mówią same za siebie! Postęp jaki zrobiłam w ciągu 15 miesięcy jest niewyobrażalny. Ukończyć dystans Ironman bez żadnego kryzysu, z uśmiechem na twarzy, by dwa tygodnie później poprawiać kolejne życiówki na zawodach?! To jest możliwe tylko przy tak kompleksowej i profesjonalnej opiece trenerskiej. Żeby to wszystko było możliwe trzeba by przejść taką drogę jak chłopaki z LABOSPORT, bo nikt nie zrozumie zawodnika lepiej, niż trener który sam był zawodnikiem. LABOSPORT to połączenie wielkiej pasji z wiedzą i profesjonalizmem.

Iwona Guzowska | LaboSPORT

Tomasz Kurzyp

Współpraca z LABOSPORT to same plusy. Szybki kontakt i zawsze szybka odpowiedź na maile, smsy i telefon. Pomimo, że w ostatniej chwili informowałem o moich możliwościach czasowych na następny tydzień, to plan treningowy był zawsze wysyłany na czas. Trening kolarski i biegowy był ciekawy, który nie pozwalał się nudzić, a pływanie na basenie nigdy nie było monotonne. Najlepsze było to, że poczułem różnicę kiedy trenowałem sam, a z trenerem. Nie było objawów przetrenowania i przemęczenia, a podejmując współpracę z trenerem chciałem tego uniknąć. Zawsze miałem możliwość skorzystania z eksperckiej wiedzy w zakresie doboru sprzętu, ustawienia pozycji na rowerze, dopasowania pianki itp. Przede wszystkim bez planu i trenera nie miałbym tak wielkiej motywacji do treningu i osiągnięcia celu! Ukończenie triathlonu to nic wyjątkowego, ale praca jaką się wkłada, żeby to osiągnąć to coś bardzo cennego!

Tomasz Kurzyp | LaboSPORT