Garmin Iron Triathlon po raz kolejny najlepszy w Polsce!

W minioną sobotę odbyła się ósma edycja Gali Polskiego Triathlonu, na której tradycyjnie dokonywane jest podsumowanie sezonu triathlonowego w naszym kraju. Podczas tegorocznej Gali nagrodzono najlepszą imprezę roku oraz najlepszych zawodników, zawodowców i amatorów. Po raz piąty nagrodzony został również Garmin Iron Triathlon, otrzymując miano Cyklu Roku 2018.

Prestiżowa Gala Polskiego Triathlonu, organizowana cyklicznie przez największy branżowy portal – Akademia Triathlonu, kolejny raz przyciągnęła liczne grono zawodników, organizatorów zawodów oraz przedstawicieli polskiego triathlonu. Co roku głosowanie w plebiscycie przeprowadzanym przez portal Akademia Triathlonu wyłania najlepsze polskie imprezy. W tym roku startujący ponownie docenili cykl Garmin Iron Triathlon, który kolejny raz został Cyklem Roku.

„To dla nas ogromne wyróżnienie i wyraz zaufania jakim kolejny raz obdarzyli nas zawodnicy. Dzięki ich zaangażowaniu i oddanym głosom nasz cykl Garmin Iron Triathlon ponownie okazał się być najlepszym cyklem, który został zorganizowany w Polsce w mijającym roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim triathlonistom, którzy są współtwórcami tego cyklu, bo tworzą na zawodach niepowtarzalną atmosferę. Kolejna nagroda dla Garmin Iron Triathlon jest dla nas bardzo ważna i czujemy się niezwykle docenieni”. – powiedział Marcin Florek z Labosport Polska, organizator cyklu.

Wielokrotnie nagradzany cykl Garmin Iron Triathlon stale się rozwija. W przyszłym roku, najstarszy i największy cykl Garmin Iron Triathlon, odbędzie się już po raz ósmy! Rok 2019 przyniesie kolejne nowości, zapisy ruszają już 7 grudnia 2018 r. o godz. 12:00 na oficjalnej stronie cyklu www.irontriathlon.pl

gala polskiego triathlonu