Mamy złoto na Mistrzotwach Polski Open Water

Sebastian KaraśSebastian Karaś został dzisiaj pierwszym w historii polskiego pływania Mistrzem Polski Seniorów w pływaniu długodystansowym. Sebastiana od półtora roku, trenuje z LABOSPORT Polska!!! Mistrzostwa Polski OPEN WATER NA 10 KM, które odbyły się 3 sierpnia w Kryspinowie Sebastian wygrał z niespełna minutową przewagą nad drugim zawodnikiem i uzyskał czas 2h07’40”!

W ostatni weekend nasi zawodnicy startowali także w Lotto Poznań Triathlon. Na dystansie 1/2 Ironmana, Filip Przymusiński zajął 3 miejsce open z czasem 4:15:47. Ponadto na poznańskiej połówce debiutowali: Kasia i Konrad Moraczewscy, Albin Pawłowski i Dariusz Kociemba. Do tego Ireneusz Jesion, Dariusz Mokrzycki, Andrzej Folga i Dariusz Janczewski ustanowili nowe rekordy życiowe, za co im serdecznie gratulujemy!

Za tydzień dla wielu naszych triathlonistów główny start w sezonie 2013 czyli Herbalife Triathlon Gdynia. Trzymajcie kciuki!!!