Obóz triathlonowy w Kątach Rybackich 10-16.11.2014

strona_tytułowa_obóz_kątyrybackie_10-16.11.2014

Listopad to doskonały moment na rozpoczęcie nowego sezonu triathlonowego lub po prostu rozpoczęcie przygody z triathlonem. Dlatego Labosport Polska wspólnie z Akademią Triathlonu zaprasza na obóz w Kątach Rybackich, który skierowany jest do zawodników początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Jedną z atrakcji wyjazdu będzie start w Biegu Niepodległości w Gdyni na 10km.

Szczegółową ofertę obozu można pobrać TUTAJ.
Formularz zgłoszeniowy na obóz dostępny jest TUTAJ.

Czy dasz radę?
TAK!!! Obciążenia treningowe będą dopasowane do poziomu zaawansowania zawodników. Podczas zajęć pływackich będziemy głównie skupiali się na doskonaleniu techniki pływania. Na treningach kolarskich zapoznamy zawodników z podstawowymi elementami treningowymi, a także zademonstrujemy trening łączony. W biegu skupimy się na treningu crossowym, poprawnie wykonywanych rytmach itp. Wieczory zostaną przeznaczone na wykłady tematyczne jak i luźne rozmowy. Będziemy obserwować, nagrywać, korygować, analizować i wyjaśniać!

Gdzie i kiedy odbędzie się obóz?
Obóz odbędzie się w Hotelu Tristan w Kątach Rybackich w dniach 10-16.11.2014. Tristan to nowy obiekt na mapie polski. Znajdziesz tam wiele atrakcji dla siebie jak i osób towarzyszących, jak również dla dzieci.

Kto poprowadzi obóz?
Kadrę obozu tworzą najwięksi specjaliści w tej dyscyplinie. Piotr Grzegórzek i Marcin Florek w przeszłości byli zawodnikami z licznymi medalami Mistrzostw Polski w kategorii PRO, a obecnie są trenerami zawodowców jak i zawodników amatorsko uprawiających sport.

Nie czekaj i zapisz się już dziś!!!
Liczba miejsc na obóz jest ograniczona. W obozie może wziąć udział maksymalnie 20 osób. Wszystkich chętnych do udziału w obozie prosimy o kontakt z Piotrem Grzegórzkiem pod numerem telefonu +48 793-794-338 lub mailowo na adres piotr.grzegorzek@labosport.pl .